Home » Inne » Top 5 najlepszych zewnętrzynych skrzynek pocztowych

Z wyjątkiem wymaganego realizowania kryteriów opisanych dyspozycją MAiC, skrzynki euro, czyli po prostu skrzynki lokatorskie mają prawo odróżniać się wszelkimi pozostałymi właściwościami funkcjonalnymi, a także wizualnymi. Odpowiednie dostrojenie do stylu architektury, jak i kieszeni kupującego jest w stanie okazać się niełatwym, ale dającym znaczną radość problemem. Ta właśnie litania ma umożliwić zarysowanie dominujących kierunków, którymi podążają w tej chwili producenci skrzynek pocztowych oraz ich klienci.

Modelowa forma w stylistyce classic

Skrzynka na listy retro

To zaufany typ, dopasowany do wszelkiego przejawu architektury. Płaska struktura, z której zazwyczaj skomponowana bywa poniższa skrzynka zwieńczona jest charakterystycznym spadzistym, albo regularnym pokryciem. Duża płaszczyzna jej przodu daje sposobność umieszczenia na skrzynce numeru domu bądź pozostałych namiarów w widocznej i estetycznej formie.

Prosta oraz praktyczna skrzynka pocztowa

Euroskrzynka modułowa

Typ odpowiedni dla wstrzemięźliwych, choć nie da się przydzielić mu praktyczności. Użytkowany w nieruchomościach dzielonych przez mnogą liczbę lokatorów, pozwala na prosty i niezawodny odbiór mniejszej korespondencji, dodatkowo jest mile przyjmowany przez pracowników ją doręczających z przyczyny na sprawną obsługę wielu odbiorców. Wadą jest niewielka przestrzeń przeznaczona na informację o niechcianej poczcie.

Innowacyjna skrzynka segmentowa

Nowoczesna komponentowa euroskrzynka

Skrzynka z wyższej półki, o czym świadczy jakość użytego surowca, jak i krańcowa stawka tej euroskrzynki. Tego typu skrzynka pocztowa wygląda pierwszorzędnie jako element małej architektury, a dzięki wysokiej jakości stali i elementom osłoniętym przed zmienną pogodą jest zarówno wyjątkowo trwała, dodatkowo cieszy się także sporą ładownością pozwalającą na przyjęcie przesyłek o znacznej wielkości.

Euroskrzynka na statywie obustronnym a także z gazetnikiem

Euroskrzynka na stojaku

Bardzo gustowna i pojemna skrzynka na listy przeznaczona dla domostw wolnostojących. Nowoczesna forma pokrywy wsparta jest na obustronnym stojaku, co nadaje produktowi niemało elegancji. Przez półokrągłą strukturę jest doskonale dopasowana do podjęcia prasy o dużym formacie, a ponadto korzystanie z niej jest proste zupełnie jak w klasycznych modelach. Najwyższa wartość surowców zapewnia jej niezwykła trwałość.

Skrzynka na listy w kształcie bloku

Skrzynka lokatorska w postaci monolitu

Asortyment skierowany najzupełniej do posiadaczy budynków o innowacyjnych stylu. Wytwarzane w modelach dla największej liczby komórek lokatorskich, te ogrodowe euroskrzynki cieszą się oszczędnym, ale nowatorskim charakterem, jak również dużą bazą pociągających odcieni do selekcji. Mimo relatywnie dużego rozmiaru, nie są przeznaczoea do doręczania dużej poczty, niemniej są to najbardziej drogocenne skrzynki na listy w tym zestawieniu.

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

Ciekawe wpisy

basen

Polska jest krajem, jaki w trzech czwartych jest położony na ...