Home » Zdrowie » Zabiegi ginekologii estetycznej i laserowej łatwym i bezbolesnym panaceum na wstydliwe bolączki Polek

Jeśli cierpisz z powodu nietypowej budowy warg sromowych czy innych partii okolic intymnych, masz trudność z osiąganiem przyjemności w życiu erotycznym spowodowany modyfikacjami albo uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych lub, z powodów estetycznych, masz ochotę zmienić wygląd miejsc płciowych – ginekologia plastyczna proponuje dla Ciebie wiele opcji, jakie w łatwy sposób rozwiążą Twoje problemy i wydatnie poprawią jakość życia.

Aphrodite – dla kogo?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem tego lasera rekomendowany bywa w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być wykorzystywany również dla rozwiązania innych bolączek ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego leczenia i metody jego dostosowania do konkretnej sytuacji ustalane są w trakcie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Wyniki zabiegu mogą przewyższyć oczekiwania, ponieważ powoduje on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie satysfakcji seksualnej oraz zmniejsza problemy związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w praktyce niedokuczliwa oraz niezwykle szybka, Etap gojenia, porównując do klasycznych sposobów jest bardzo krótki, a dyskomfort z tym połączony – nieduży.

Polecamy:

Ginekolog-Michalik.pl

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki powoduje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera prawidłowe działanie naszego narządu.
Efektem jest odzyskanie jakości funkcjonowania jak również psychologicznej trwałości, a także pewności siebie.
Zaraz po leczeniu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe kłopoty w czerpaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chciałabyś poprawić estetykę warg sromowych? Masz problem z akceptacją wyglądu własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w kwadrans potrafi usunąć wszystkie bolączki, jakie do tej pory jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

Ciekawe wpisy

basen

Polska jest krajem, jaki w trzech czwartych jest położony na ...